Yağlarınızı Yakmak İçin En Etkili İçecek

Yağ yakıcı özelliği ve vücuda faydaları ile bilinen bu içeceğin ne olduğunu öğrenince çok şaşıracaksınız.

Doğada vücudumuza faydalı sayısız içecek bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de Chia Tohumu’dur. Chia tohumu kuvvetli bir antioksidandır. Kan şekeri düzenleyici ve doygunluk verici özelliği vardır. Ayrıca protein, lif, kalsium ve omega 3 zenginidir.

Chia tohumunu Limon ile birleştirdiğinizde harika bir yağ yakıcı içecek ortaya çıkmaktadır. Dünyada bir çok insan evde hazırlayabileceğiniz bu doğal içeceği günlük beslenmelerinde tüketmektedir. Limonun B-C vitaminleri açısından zengin olması, toksin temizleyici, kalori düşürücü ve lif zengini özelliklerine olması ile Chia tohumu ile birleştirdiğinizde hem birikmiş yağlarınızı vücudunuzdan atabileceksiniz hemde vücudunuzdaki zararlı maddeleri yok edebileceksiniz. Metabolizmayı hızlandırıcı içecek özelliği ile de kilo verme etkisi sağlayacaktır.

Bu etkili yağ yakıcı ve kilo verme içeceği nasıl hazırlanıyor bir görelim:

Malzemeler:

  • 1-2 adet Limon suyu
  • 1 yemek kaşığı Chia tohumu
  • 1 yemek kaşığı Bal
  • 1,5 bardak Su

Hazırlanışı:

Chia tohumlarını 1 saat normal suda bekletin. Suyu emilince jelimsi topak bir görünüm alacaktır. Tüm malzemeleri mutfak robotuna yerleştirin ve karıştırın. Yağ yakıcı ve etkili içeceğiniz bu işlemden sonra tüketilebilir hale gelecektir. Her sabah içerek sağlıklı kilo verebilirsiniz.

Kilo verdirici ve vücuttaki zararlı toksinleri atıcı bu içeceği tüketirken mutlaka fiziksel aktivite de yapmalısınız.

0 Yorum

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

© 2013-2018 Sağlık Güzellik Bakım Yaşama ve kadınca hayata dair her şey...