Erkeklerin Zevk Aldığı Bölgeler

Erkeklerin zevk aldıkları bölgeler erkekleri baştan çıkartmanız ve muhteşem bir ilişkiye ilk adımı atmanız için harika bir fırsattır.

Sevişirken kadınlar kadar erkeklerin de zevk alması önemli. Karşı tarafı mutlu etmek ve şahane bir birleşmeye imza atmak istiyorsanız, önerilerimize kulak verin. Başlamadan önce sevgilinizin ön sevişmeden de zevk almasını ve bu anı uzatmanızı istiyorsanız erkeklerin zevk aldığı bölgeler konusundaki detayları bilmelisiniz.

Erkeklerin zevk aldıkları bölgeler:

Boyun:
Boyun kısmı kadınlarda olduğu gibi erkeklerde de sevişirken zevk veren bölgeler arasındadır. Sevgilinizin boynunu öperek ve dilinizle ufak dokunuşlar yaparak ön sevişmeyi paha biçilmez kılabilirsiniz.

Baş ve saçlar:
Erkeklerin saçlarına dokunmanız onları mutlu eder. Özellikle sevişme sırasında parmaklarınız onun saçları arasında geziniyorsa… Başına hafif baskılar yaparak sevgilinizin bu andan daha da fazla zevk almasını sağlayabilirsiniz.

Kulak:
Kulak bölgesi ön sevişmede ve birleşme sırasında hem kadınlar hem de erkekler için çok önemlidir. Dilinizle ya da dudaklarınızla sevgilinizin kulak ve kulak arkasına dokunmak onu baştan çıkartmak için yeterli gelebilir.

Perineum –cinsel organlar ve anüs arası-
Erkeklerin zevk aldığı bölgeler arasında top 10’da ilk sıraya yerleşen bu bölge her iki tarafıda doyumsuz mutluluğa eriştiren bir bölgedir.  Bu bölgeyi çok iyi kullanıldığınızda unutulmayacak anlara imza atabilirsiniz demektir. Ayrıca erkeklerin zevk aldığı bu bölgesi aslında bir çok zevkin gizlendiği bölge olarak bilinir. Sevişme sırasında bu bölgeye dokunun.

Göğüs ucu:
Tıpkı kadınların hoşlandığı gibi erkeklerde sevişirken göğüs uçlarına deymenizden hoşlanır.

Parmaklar:
Sevgilinizin parmaklarıyla oynayarak ne kadar zevk aldıklarını görebilirsiniz.

Anüs:
Bir çok erkek bu noktadan konuşulduğunda ters tepki verir. Fakat yapılan araştırmalar sonucunda erkeklerin anüse temastan hoşlandığını ortaya koyar. Erkeklerin zevk aldığı bölgeler arasında bu bölge de bir erkeğin hoşlandığı hatta ilişki sırasında alevlerin ikiye katlanmasını sağlayan bir bölgedir. Parmaklarınızla bu bölgeyi okşamanız yeterli. Gerisi size kalmış.

Sırt:
Elleriniz ya da dudaklarınızla sevgilinizin sırtına dokunabilirsiniz. Erkeğin hassas bölgelerine yumuşak bir masajla onu aşırı derece de rahatlatabilirsiniz.

Erkeklerin zevk aldığı bölgeler hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olursanız partnerinizle olan ilişkinizi çok uzun süre tutacak kapının anahtarını açabilirsiniz.

0 Yorum

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

© 2013-2018 Sağlık Güzellik Bakım Yaşama ve kadınca hayata dair her şey...