Erkeklerin Zevk Aldığı Noktalar

Erkeklerin zevk aldıkları bölgeleri biliyorsanız onu baştan çıkartmanız ve muhteşem bir ilişkiye ilk adımı atmanız mümkün.

Sevişirken kadınlar kadar erkeklerin de zevk alması önemli. Karşı tarafı mutlu etmek ve şahane bir birleşmeye imza atmak istiyorsanız, önerilerimize kulak verin. Başlamadan önce sevgilinizin ön sevişmeden de zevk almasını ve bu anı uzatmanızı istiyorsanız bu noktaları bilmelisiniz.

Erkeklerin zevk aldıkları noktalar:

Boyun:
Boyun kısmı kadınlarda olduğu gibi erkeklerde de sevişirken zevk veren noktalar arasındadır. Sevgilinizin boynunu öperek ve dilinizle ufak dokunuşlar yaparak ön sevişmeyi paha biçilmez kılabilirsiniz.

Baş ve saçlar:
Erkeklerin saçlarına dokunmanız onları mutlu eder. Özellikle sevişme sırasında parmaklarınız onun saçları arasında geziniyorsa… Başına hafif baskılar yaparak sevgilinizin bu andan daha da fazla zevk almasını sağlayabilirsiniz.

Kulak:
Kulak bölgesi ön sevişmede ve birleşme sırasında hem kadınlar hem de erkekler için çok önemlidir. Dilinizle ya da dudaklarınızla sevgilinizin kulak ve kulak arkasına dokunmak onu baştan çıkartmak için yeterli gelebilir.

Perineum –cinsel organlar ve anüs arası-
Erkeklerin bu bölgesi aslında bir çok zevkin gizlendiği bölge olarak bilinir. Sevişme sırasında bu bölgeye dokunabilirsiniz.

Göğüs ucu:
Tıpkı kadınların hoşlandığı gibi erkeklerde sevişirken göğüs uçlarına deymenizden hoşlanır.

Parmaklar:
Sevgilinizin parmaklarıyla oynayarak ne kadar zevk aldıklarını görebilirsiniz.

Anüs:
Bir çok erkek bu noktadan konuşulduğunda ters tepki verir. Fakat yapılan araştırmalar sonucunda erkeklerin anüse temastan hoşlandığını ortaya koyar.

Sırt:
Elleriniz ya da dudaklarınızla sevgilinizin sırtına dokunabilirsiniz. Yumuşak bir masajla onu rahatlatabilirsiniz. Ayrıca erotik bir masajla da daha fazla zevk almasını sağlayabilirsiniz.

0 Yorum

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

© 2013-2018 Sağlık Güzellik Bakım Yaşama ve kadınca hayata dair her şey...

yada

Bilgileriniz ile giriş yapın

Forgot your details?