Bekarlığa Veda Partisi Önerileri

Bekarlığa veda partisinde önemli olan gelinin arkadaşlarıyla vakit geçirmesi ve eğlenmesidir. Fakat her gelin aynı tip eğlencelerden hoşlanmaz. Peki, böyle bir durumda, klasik bir bekarlığa veda istemeyen bir geline nasıl bir parti düzenlemeli? İşte size birkaç fikir.
Çay günü
Gelin adayınız dışarı çıkıp içki içmekten hoşlanmıyor mu? Bunun yerine elinde çayı pencere kenarında takılmayı mı tercih ediyor? O zaman ona bekarlığa veda için bir çay partisi hazırlayabilirsiniz! Çay partisinden kastımız elbetteki pastaneden alınan bisküviler ve demleme çay değil!
17.00 çayı düzenleyen şık bir otel bulun ve şık bir ortama, sizin de otelin klasik menüsüne eklediğiniz küçük şık değişikliklerle çay partisinin keyfini çıkarın.
Festivale gidin
Gelininiz eğlenmeyi ve festivallere gitmeyi seviyor tam da festival sezonunda evleniyorsa bu fikir tam size göre! Şehrinizin en çılgın festivalini seçin, yanınıza istediğiniz ve gereken malzemeleri alın ve eğlencenin tadını çıkarın!
Bakım günü
Arada bir kendinizi şımartmanız gerekir ve bekarlığa veda da bunun için ideal bir zamandır. Herkes için bir spadan randevu alın ve günü masaj yaptırarak, havuz kenarında uzanarak, jakuzide keyif yaparak geçirin.
Yemek pişirmece
Eğer gelininiz mutfak işlerini seviyorsa, bu hoş bir değişiklik olacaktır.
Tercih edebileceğiniz pek çok dünya mutfağı var ama bizce böyle bir gün için tatlı yapmayı öğrenmek çok daha uygun olacaktır.
Mutfak eğitimi veren bir yeri arayın ve o gün için bekarlığa veda grubunuza eğlenceli bir ders ayırttırın.
Alkol severler
Gelininiz bir şeyler yaratma fikrini seviyor ama yemek yapmakla uğraşmak istemiyor mu? O zaman kokteyl hazırlama kursları iyi bir seçenek olacaktır.
Kokteyl hazırlarken hem eğlenecek, hem en sevdiğiniz kokteylleri istediğiniz zaman yapabilecek, hem de içip sarhoş olabileceksiniz!
Dans dersi
Dans etmeyi seven gelinler için gerçekten de eğlenceli bir alternatif olan dans dersinde, ister direk dansı, ister burlesque, ister seksi danslar öğrenip, eğlenebilirsiniz. Ne de olsa yakında evli bir hanım olacak, öğrendikleri oldukça işine yarayabilir.

0 Yorum

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

© 2013-2018 Sağlık Güzellik Bakım Yaşama ve kadınca hayata dair her şey...