Reklam ve Sponsorluk

Web sitemizde sektörünüze göre reklam verebilir veya belirli kısımların sponsoru olarak Sağlık Güzellik Bakım ailesinin büyümesinde önemli bir destekçimiz olabilirsiniz.

Sponsorluk 

Sunucu Sponsorluğu
Sitemizin sunucuları Türkiye’nin lider bulut bilişim markası PlusClouds Bulut Bilişim Hizmetleri‘nin sponsorluğundadır. Gelişen ülkemizin değişen koşulları için gereken bulut altyapısını sağlayan PlusClouds, hızlı ve kaliteli bulut sunucular ile birçok markaya sponsor olarak, geleceğe de destek olmaktadır.

PlusClouds Bulut Bilişim Hizmetleri

Site Sponsorluğu
Sitemizdeki tüm reklam alanlarını ve reklam modellerini kullanıyor olarak site sponsorluğu alabilirsiniz. Bu sayede önemli ölçüde bir trafik ve tanıtım imkanına sahip olursunuz. Web sitemize yolu düşen her ziyaretçi mutlaka reklamlarınızı görecek ve sizi yakından tanımak isteyeceklerdir.

Reklam Sponsorluğu
Sitemizdeki reklam alanlarından her hangi birini en az 1 yıl satın alarak reklam sponsorluğu alabilirsiniz. Reklamlarınız ilgili alanlarda gösterileceği gibi aynı zamanda site genelinde ve e-bülten gönderiminde sponsorumuz olarak tanıtılırsınız.

Bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz:

 

Adınız

Epostanız

Reklam Türü

Mesajınız

© 2013-2018 Sağlık Güzellik Bakım Yaşama ve kadınca hayata dair her şey...

yada

Bilgileriniz ile giriş yapın

yada    

Forgot your details?

yada

Create Account