Koç

111753_basak-burcu-koc-burcu-uyumu
Beğen
Beğen Sevdim Haha Süper Üzgün Kızdım


Yönetici Gezegeni: Mars
Grubu: Ateş
Uğurlu günü: Salı
Uğurlu sayısı: 9
Uğurlu taşı: Pırlanta
Uğurlu renkleri: Ateş Kırmızısı, Narçiceği
Uğurlu çiçekleri: Lale, gelincik, papatya
Uğurlu kokuları: Manolya, lavanta
En belirgin özelliği: Cesaret
En büyük emeli: Zafer
En büyük hatası: Acelecilik
Zayıf noktaları: İç güdüsellik, sabırsızlık, saflık
Aşkta uyumlu olduğu burçlar: Aslan, Yay
Evlilikte uyumlu olduğu burçlar: Aslan, Yay
Sekste uyumlu olduğu burçlar: Koç, İkizler, Terazi

GENEL ÖZELLİKLERİ
Koç, Burçlar kuşağının ilk burcudur. Hareketli ve enerjik yapılarıyla tanınırlar. Ben egoları çok fazla gelişmiştir. Olaylar karşısında coşkularını gizleyemezler. Merak ettikleri konularda olabildiğince yaratıcılardır. Konuşmaları abartılıdır, bazen gerçekleri değiştirerek anlatırlar. Kavrama yetenekleri fazla olan Koç’lar yaşam sahnesinde her zaman başrolde olmayı tercih ederler. Onlar için hareket neredeyse bir bağımlılık durumudur. Doğuştan gelen önderlik özelliğikleriyle Koç insanları başarmaya odaklıdır ve hırsları yüzünden çoğunlukla sonuçları düşünmeden hareket ederler. Onlar, ıvır zıvır işlerle uğraşmayı genelde başkalarına bırakır ve çevresindekilere hükmederler.

KOÇ KADINI
Hareketli ve enerjik Koç kadını, değişiklikleri ve yenilikliği çok sever. Ateşli bir aşıktır. Cinsel konularda insiyatifi ele alır ve dizginleri elinde tutar. Eğer karşısındakinin doğru kişi olduğuna inanıyorsa , bir erkeğin ondan kurtulma şansı hiç yoktur. İş hayatında cömert ve çalışkandır. Pratik bir zekaya sahiptir. Kısacası kafası çok hızlı çalışır, ancak başarılı olabilmesi için birinin onun adına işleri organize etmesi gerekebilir. Koç kadını her zaman bakımlıdır. Makyaj malzemelerine ve cilt bakım ürünlerine asla “hayır” diyemez. İlgi çekmeyi çok sevdiğinden gösterişli takılar ve aksesuarlar kullanır.

KOÇ ERKEĞİ
Rekabetçi, dayanıklı, çesur ve öncüdür. Kendine güveni tamdır ve toplum içinde kolayca fark edilir. En nefret ettiği şey, başkalarından emir almaktır. Macerayı sever ve başkalarının kendisinden yardım istemesine bayılır. İnsanları zor durumdan kurtarmayı ve çaresiz kadınlar için savaşmayı çok sever. Kendine güvenen kadınlardan hoşlansa da aslında istediği kümesteki tek horozun kendisi olacağı bir haremdir. İlişkide her zaman son sözü söyleyen kişi olmak ister. Eğer onu kendinizden uzaklaştırmlak istiyorsanız evlilikten bahsetmeniz yeterlidir.Beğen
Beğen Sevdim Haha Süper Üzgün Kızdım
0 Yorum

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*© 2016 Sağlık Güzellik Bakım Yaşama ve kadınca hayata dair her şey...

yada

Bilgileriniz ile giriş yapın

yada    

Forgot your details?

yada

Create Account

Güzellik Bakım
TOPLULUĞA KATIL!
Haftalık gelişmelerden haberdar ol!
Sağlık Güzellik Bakım
Güzellik Bakım
Teşekkürler
Aboneliğinizi onaylamak için lütfen e-postanızdaki gelen ve gereksiz/spam klasörünüzü kontrol edin.
Sağlık Güzellik Bakım