Kısa bacakları uzun göstermek

Uzun bacaklı görünebilmek, ve uzun bacaklara sahip olmak her kadının beklentisidir. Belki bacakları belli bir yaştan sonra uzatmak daha doğrusu boy uzatmak pek mümkün olmasa da bacakları olduğundan çok daha uzun gösterebilmek sizin elinizdedir. Peki bu uzun bacaklı olma sırları ve uzun bacaklı görünme ip uçları nelerdir?

Bacak boyunuzu uzun göstermek için bir kaç tane ipucu verelim.

– Mesela alışverişe gittiğinizde dikine çizgileri olan elbiseler alarak bacaklarınızı olduğundan daha uzun göstermek elinizde. Böylece sadece bir elbiseyle bir oyun yaparak bacaklarınızı uzatın.

– Pinstripes ve boru paça pantolonlarla da bacaklarınız daha uzun göstermek mümkündür. Bacakları daha uzun göstermenin bir başka yolu da uzun paçalı pantolonlar giymektir.

– Uzun çizmeler kesinlikle size göre değildir. daha uzun bacaklara sahip olmak istiyorsanız kısa kesilmiş çizmeler giymeniz daha mantıklı olacaktır.

– Gelelim yüksek topuk meselesine; Kısa boylu kişilerin vazgeçilmez tercihidir yüksek topuklu ayakkabılar.
Bu onlar için giymek değil iyi bir ikinci hem, bu üst sıkı pantolon ile etek. Basitçe nerede bacak, bacaklarınızın darlığı başlar dikkat çekmek tarzı Bu tür kolayca ağırlık verilecektir. Aksi taktirde ihtiyacınız renk aynı zamanda vücudunuzun uzamış olacak akan iyi bir çizgi tutun.

0 Yorum

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

© 2013-2017 Sağlık Güzellik Bakım Yaşama ve kadınca hayata dair her şey...

yada

Bilgileriniz ile giriş yapın

yada    

Forgot your details?

yada

Create Account