Erkeklerin Gizli Arzuları

Bazı erkekler ne istediklerini rahatça söyler ama bazıları istediklerini gizli tutar. İşte karşınızda erkeklerin gizli istekleri.

Erkeklerin partneriyle birleşirken ne istediğini merak ediyorsanız bu haberimizi mutlaka okuyun. Özellikle isteklerini rahatça belli edemeyen erkeklerin aslında ne dilediklerini uzmanlardan öğrendik!

Erkeklerin birleşme esnasında istekleri

Erkekler kendini tahrik edebilen kadınlardan hoşlanıyor. Yani iyi bir ilişki için kendini hazırlayan kadınları arzuluyor. Kendi arzularının farkında olan ve haz almaya kararlı kadın her erkeğin hayalini süslüyor.

Yapılan bir araştırmada erkekleri en çok tahrik eden şeyin birleşirken gülen bir kadın olduğunu söylüyor. İlişkiyi hayatın bir parçası olarak kabul edip yatak odasını eğlenceli bir hale getirin.

Ona ne istediğinizi ateşli bir şekilde anlatın. Bazen onu siz yönlendirin. Bu çift taraflı bir aşk oyunudur. Onun aldığı zevk kadar sizin alacağınız zevkte oldukça önemli. Bunu onun bilmesini sağlayın.

Vücudunuzu yatakta gizlemeyin. İç çamaşırlarınızla etrafta gezinin. Yorgana değil ona sarılın.

Erkekler genelde hakim olan taraf olmayı sever. Ancak arzulu tavırlarınız ve onu yönlendirmeniz oldukça hoşuna gidecektir. Onu yatak oyunlarıyla şaşırtın. Ateşli hareketler ve kucak dansı yapabilirsiniz. Böylece birleşmeniz daha renkli bir hale gelecektir.

Artık aynı pozisyondan vazgeçin. Sınırlarınızı genişletin ve yenilikçi olun. Kulağına birşeyler fısıldayıp onu ne kadar istediğinizi söylerken bir yandan da ona bunu hareketlerinizle gösterin.

Partnerinizin sıkıntılı olduğu zamanlarda ona iyi gelecek olanın bir kadın dokunuşu olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Keyfini ve özgüvenini yerine getirmek için birleşmeye gerek yok. Sevdiği bir geceliği giyip yanına uzanmanız yeterli olabilir.

Erkeklere çocukluklarından beri öğretilenlerden dolayı onlar sahiplenmeyi ve “benim” demeyi severler.  Ona ait olduğunuzu kesinlikle hissettirin. Ufak kıskançlık oyunları da faydalı olacaktır.

0 Yorum

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

© 2013-2017 Sağlık Güzellik Bakım Yaşama ve kadınca hayata dair her şey...

yada

Bilgileriniz ile giriş yapın

yada    

Forgot your details?

yada

Create Account